Pastāsti domubiedriem!
ZEMGALE
1. ULDIS GODAINIS
1. ULDIS GODAINIS
Latvijas tauta ir nogurusi no tās politiķu neizdarībām, nekompetences, vai pat tīšas prettautiskas rīcības. Politiskā atbildība beidzot ir jāpersonalizē – konkrēta atbildība par konkrētu rīcību. Un mēs to pieprasīsim!
Kaut ko mainīt mēs varam tikai piedaloties. Piedalamies!

2. VIOLA ĶIKUTE
2. VIOLA ĶIKUTE
Mani nebaida nekādas grūtības, jo nav nepaveicamu lietu. Ir degsme, ir drosme un ir spēks - nepieciešams jūsu atbalsts, jo kopā mēs spēsim paveikt visu.
3. JĀNIS LABRENCIS
3. JĀNIS LABRENCIS
Es nesamierināšos ar netaisnību! Jāizveido uzņēmējiem un tautai draudzīgu nodokļu sistēmu. Mums pašiem jāuzņemas atbildība visas Latvijas tautas priekšā par savu padarīto darbu.
4. LOLITA LEIMANE
4. LOLITA LEIMANE
Mēs nevis solīsim, bet darīsim. Ir jāpieliek punkts zemajām pensijām, jo mūsu senči ir godā turami, bet mūsu bērni - mūsu nākotne.
5. DACE PAVLOVA
5. DACE PAVLOVA
Nevaru mierīgi noskatīties uz to, kā iznīcina mūsu skaisto Latviju, un kādās bailēs un izmisumā dzen Latvijas iedzīvotājus. Esmu par brīvu un stipru Latviju!
6. JĀNIS DRANDE
6. JĀNIS DRANDE
Mūsu valstī tiek likts pārāk liels uzsvars uz nodokļu iekasēšanu. Mums jārūpējas par savu tautu un uzņēmējiem, lai mēs attīstītos un augtu, citādi mūsu tauta izmirst, un par to man ir vislielākā rūpe.
7. ALEKSANDRS NOVICKIS
7. ALEKSANDRS NOVICKIS
Es biju, esmu un būšu par stiprām un patstāvīgām pašvaldībām. Latvijas spēks ir tās cilvēkos.
Scroll to Top