ŽAKS BEERNAERTS

Pastāsti domubiedriem!

ŽAKS BEERNAERTS

Mani sauc Žaks Beernaerts. Esmu mūziķis un mūzikas ierakstu producents. Līdz ar to, man tuvākās dzīves sfēras, protams ir māksla un kultūra. Darbojos gan solo gan dažādos muzikālos kolektīvos un žanros, bet manas publiskās aktivitātes, pēdējo divdesmit un vairāk gadu garumā,
visredzamāk un dzirdamāk ir saistītas ar vienu no populārākajām subkultūrām pasaulē – ar Hip-Hop’u. Ar skatuves vārdu Jacques of S’T’A , internetā jūs variet atrast daudzas manas dziesmas, gandrīz visas no kurām ir politiskas.
Darbojos arī mediju sfērā – jau kopš 2002.gada veidoju un vadu Hip-Hop mūzikai veltītu raidījumu “Pierasti Ieraksti”, kurš skan Radio Naba 95,8 fm.
——————————————————
Demokrātiskā valstī ir svarīgi saglabāt mākslas, radošo izpausmju brīvību. Cits jautājums – kas un kāpēc, tiek atbalstīts no iedzīvotāju kopējās kases -valsts budžeta. Tādēļ, kultūras jomā (tāpat kā citās) nenāktu par sliktu, ieviest pilnīgu caurspīdīgumu procesos, kas saistīti ar iedzīvotāju kopējās naudas sadali dažādām aktivitātēm un projektiem un arī citos, visai sabiedrībai būtiskos jautājumos. Ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību, šādu caurspīdīgumu panākt ir ļoti vienkārši. Proti – video, vai tikai audio (ja kāds nevēlas tikt filmēts) tiešraides no visām sēdēm, sanāksmēm , apspriedēm, kurās tiek lemts par naudas sadali, vai citiem svarīgiem jautājumiem. Pēc tam, ieraksts pieejams arhīvā. Elementāri vai ne?
Vēlos lai šī vienkāršā ideja iziet tautās un nosēžas cilvēku apziņā, kā pašsaprotama un normāla – sabiedrībai ir ne tikai jāzin kur, kā un kāpēc tiek tērēta mūsu kopējā nauda, bet jāzin arī kādi argumenti, apsvērumi un personas stāv aiz dažādiem lēmumiem un tēriņiem. Es paredzu arī to, ka šādai idejai varētu būt milzīga pretestība, no dažādu struktūru un personu puses. Šādai caurspīdībai, pēc manam domām, būtu jābūt arī citās valsts pārvaldes jomās. Uzskatu par nenormālu situāciju, ka gandrīz visas valdības sēdes Covid -19 jautājumos, kuri skāra ikvienu valsts iedzīvotāju, bija slēgtās. Ieskaitot pirmo.
———————————————————
Kuriem interesē, vairāk par manām vērtībām un iemesliem kāpēc aktīvi iesaistījos politikā variet paklausīties šajā podkāstā: https://t.co/5LBEGdhUdz
Tas ierakstīts pirms 24.02.2022., tādēļ piebildīšu, ka mans atbalsts ukraiņu tautai pašreizējā konfliktā ir viennozīmīgs un neapspriežams. Uzskatu ka Latvijas sabiedrība, pēdējos 10 -15 gados ir ļoti ietekmēta, no vienas puses ar liberālo ideoloģiju, no otras puses – ar Krievijas pašreizējās varas propagandu.
Atbilde uz pēdējā laikā, liberāļu un globālistu virzītām, pretrunīgām, divkosīgām un brīžiem līdz absurdam muļķīgām idejām mūsu (rietumu) pasaulē, atbilde uz to visu NAV putinisms un nostalģija pēc PSRS ! Tā ir lēkšana no viena grāvja otrā. Atbilde ir nacionālkonservatīvismā bez radikālisma un demokrātijas pamatprincipos. Kā arī palikšanā esošās normalitātes rāmjos, stiprinot Latvijas suverenitāti, un latviešu valodas, kā vienīgās valsts valodas statusu.
Mani konti soc tīklos. Par politiku visvairāk rakstu tviterī.
Scroll to Top