Pastāsti domubiedriem!
LATGALE
APVIENĪBA LATVIJAI, 17. saraksts, Latgales vēlēšanu apgabals.
1. IĻJA ZĻENKO
1. IĻJA ZĻENKO
Ja valdība nevar atrisināt mūsu problēmas, mēs paši tās atrisināsim.
2. EDMUNDS VISOCKIS
2. EDMUNDS VISOCKIS
Sākoties apkures sezonai alokatorus uz 0 lai dzīvoklī ir +3 lai tik nesasalst ūdens, viesistabā uzlieciet telti, tajā piepūšamo matraci ar elektriski apsildāmo palagu, kura patēriņš 5-10Wh. Tā arī pārziemosiet, tomēr labāk kā Ļeņingradas blokādes laikā, vismaz pagaidām nešauj..
3. AGITA PAVLOVIČA
3. AGITA PAVLOVIČA
Strādāju par skolotāju pirmsskolas izglītības iestādē. Aktīvi piedalos dažādos projektos gan starptautiskā, gan savas valsts līmenī. Tāpēc šī joma man ir ļoti svarīga, par to es gribu runāt un cīnīties, jo bērni vispirms iegūst izglītību ģimenē, paralēli pirmsskolas iestādēs, tas ir svarīgs posms, tāpēc vēlos šajā jomā ielikt visu savu artavu.
4. ALEKSANDRS BOGDANOVS
4. ALEKSANDRS BOGDANOVS
Es par veselīgo, sportisko Latviju, pats ar savu komandu nodarbojos ar volejbolu. Arī ražoju un pārdodu granulas, cilvēki vienkārši traki kļuva ar šo visu un tas ir nepareizi.
5. MARKS MEDVEDEVS
5. MARKS MEDVEDEVS
Ko teikt, es dzīvoju šajā valstī, to man ir jāiet un jābūvē. Tikai kopā mēs varam veidot plaukstošu Latviju.
6. KASPARS SKRINDŽEVSKIS
6. KASPARS SKRINDŽEVSKIS
Es kā uzņēmējs esmu sapratis, ka mūsu valsts pašreizējā nodokļu politika un valdības pieņemtie lēmumi attiecībā uz uzņēmējdarbību ir aplami. Ja tuvākajā laikā valsts pārvaldē un likumdošanā nenotiks kardinālas pārmaiņas, tas novedīs pie mazo uzņēmumu, mājražotāju un zemnieku saimniecību bankrota, bezdarba pieauguma un jauna emigrācijas vilņa. Mani uztrauc mūsu valsts un manu bērnu nākotne, tāpēc nevaru noskatīties un stāvēt malā.
7. LARISA SERGIJEVIČA
7. LARISA SERGIJEVIČA
Mums jau nav spēku izturēt to, pie kā esam nonākuši, mums viss ir jāņem savās rokās, nevis jāpaļaujas uz cilvēkiem, kas mūs ieved bedrē.
8. VIKTORIJA PETKUNE
8. VIKTORIJA PETKUNE
Māksla ir mana dzīve, bet Latvijā ir izglītības problēmas šajā jomā, mēs neizmantojam progresīvas metodes un pieejas un atpaliekam daudzos jautājumos, zaudējot savu potenciālu, nespējot aptvert jauno.
9. JURIJS BIKUĻČS
9. JURIJS BIKUĻČS
Dzīvoju, strādāju, nevienu neaiztieku, laikam tikai pie tā esmu vainīgs, ja iepriekš būtu zinājis, kas notiks, sen būtu aizgājis politikā.
10. MARIJA PETKUNE
10. MARIJA PETKUNE
Man ir bērni, ģimene, tuvie cilvēki, un, ja mūs iemet bedrē, es nevēlos vienkārši stāvēt un skatīties uz to.
Gribu, lai es un mani bērni dzīvotu Latvijā.
11. OĻEGS PAVLOVIČS
11. OĻEGS PAVLOVIČS
Man nepatīk visa šī publicitāte, bet es teikšu. Es redzu, ka man kaut kas jādara, un es to daru.
12. JĀNIS SPRUKULS
12. JĀNIS SPRUKULS
Saimniekot, nevis izsaimniekot!
Scroll to Top