Pastāsti domubiedriem!
ĪSZIŅAS

– jaunas (un ne tik jaunas) ziņas par un ap 14. Saeimas vēlēšanām saistībā ar “Apvienība Latvijai”. Šeit gan jaunumi, gan ziņas iz ne tik senas vēstures par darbiem un darbiņiem, kas, mūsuprāt, jums būtu jāpavēsta. 

14. Saeimas vēlēšanu tiešstraumes diskusija. Kurzemnieku skatā!

Laiks mūsu valstī pašreiz visai atbildīgs un situācija arī pasaulē nopietna, ja ne draudoša. Latvijas iespējas un problēmas. Kur virzās mūsu valsts? Vai Tu vari to iespaidot? Ko darīt jaunajiem? Kas būs ar reģioniem? Kas darās ar ekonomiku, aizsardzību? Kādas iespējas enerģētikā? Kas jādara valstij un kas katra no mums ziņā? Jā, problēmu daudz.. Skatām, kādus tieši Kurzemniekiem svarīgus jautājumus akcentēs diskusiju vadītājs, Suitu parlamenta biedrs, uzņēmējs Grigorijs Rozentāls. Lūkojam, kādas atbildes uz tiem sniegs partiju pārstāvji. Lai nu kā, savu likteni jānosaka pašiem!

Mēs esam par un ar Latvijas cilvēkiem!

Pēc “Delfi TV” aicinājuma, apvienības valdes priekšsēdētājs Māris Možvillo 19.augustā piedalījās pirmajā “Nākamais, lūdzu!” debašu tiešraidē, kas bija paredzēta nepopulārajām partijām jeb partijām, kuras pēc “oficiālajiem” datiem nebija šķērsojušas 2% slieksni.

Debašu laikā sarakstu līderiem bija iespēja izteikt savu viedokli par Latvijas nākotnei būtiskiem un sarakstu programmās ietvertiem tematiem – veselību, drošības stiprināšanu, ekonomikas noturību un atbalstu iedzīvotājiem.

Cik no Saeimas deputātiem vispār saprot, kādu likumu tikko pieņēma?
Māris Možvillo:

“Kā Jūs domājat, cik no Saeimas deputātiem vispār saprot, cik absurdu “atbalstu” energokrīzē tā ir pieņēmusi? Malkas spekulanti priecīgi berzē rokas, jo valsts ir devusi zaļo gaismu mahinācijām. Tā ir, ka normatīvos aktus raksta ierēdņi bez mazākās sajēgas par nozari.”

Neliels ieskats  – gatavojamies priekšvēlēšanu kampaņai.

Lai noskatītos video, klikšķini uz bildes.

Scroll to Top